Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pulled Beef With Penne 1.1kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Pulled Beef With Penne 1.1kg
Pantry
Pulled Beef With Penne 1.1kg
1.1kg · WORLD KITCHEN
Aldi
$11.49
$1.04 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$11.49
Lowest
$11.49
Highest
$11.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
WORLD KITCHEN
Size
1.1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Penne
at Coles
500g
$0.90
18c / 100g
86.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials Pasta Penne
at Woolworths
500g
$0.90
18c / 100g
86.5c less per 100g
Add to cart
Aldi
$11.49
Add from Aldi
Durum Wheat Pasta Penne Rigate
at Coles
500g
$1.00
20c / 100g
84.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths Pasta Penne Rigate
at Woolworths
500g
$1.00
20c / 100g
84.5c less per 100g
Add to cart