Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cookies N Creme Bar | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Cookies N Creme Bar
Snacks & Confectionery
Cookies N Creme Bar
40g · Hershey's
Coles
$3.00
$7.50 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Hershey's
Size
40g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Assorted Soap Bars 5 Pack
at Aldi
500g
$2.59
51.8c / 100g
$6.98 less per 100g
Add to cart
Barbecue Crinkle Cut Potato Chips 230g
at Aldi
230g
$2.49
$1.08 / 100g
$6.42 less per 100g
Add to cart
Coles
$3.00
Add from Coles
Muesli Bars 6 Pack 185g
at Aldi
185g
$2.09
$1.13 / 100g
$6.37 less per 100g
Add to cart
Muesli Bars Chewy Choc Chip 15 Pack 470g
at Aldi
470g
$5.49
$1.17 / 100g
$6.33 less per 100g
Add to cart