Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Special Flakes | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Special Flakes
Other
Special Flakes
375g · Coles I'm Free From
Coles
$4.50
$1.20 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.40 / 100g
$3.50
375g
$1.20 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.50
Details
Aisle
Other
Brand
Coles I'm Free From
Size
375g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Bran Flakes & Sultanas
at Woolworths
700g
$5.00
71.4c / 100g
48.6c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.50
Add from Coles