Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Stone Baked BBQ Chicken & Bacon Pizza 490g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Stone Baked BBQ Chicken & Bacon Pizza 490g
Frozen
Stone Baked BBQ Chicken & Bacon Pizza 490g
490g · WORLD KITCHEN
Aldi
$6.79
$1.39 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$6.79
Lowest
$6.79
Highest
$6.79
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
79.6c / 100g
Best value per 100g
$1.99
300g
93c / 100g
$2.79
490g
$1.39 / 100g
Viewing
$6.79
Details
Aisle
Frozen
Brand
WORLD KITCHEN
Size
490g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
La Gina Pizza Flour
at Woolworths
1kg
$3.50
35c / 100g
$1.04 less per 100g
Add to cart
Plain Flour Bread & Pizza
at Coles
1kg
$4.00
40c / 100g
98.6c less per 100g
Add to cart
Aldi
$6.79
Add from Aldi
Lighthouse Bread & Pizza Plain Flour
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
98.6c less per 100g
Add to cart
Pizza Sauce Aromatizzata
at Coles
4.1kg
$22.00
53.7c / 100g
84.9c less per 100g
Add to cart