Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Premium Fish Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Premium Fish Sauce
Pantry
Premium Fish Sauce
725ml · Squid
Coles
$3.55
$4.90 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.55
Lowest
$3.55
Highest
$3.55
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
180ml
$44.44 / L
$8.00
300ml
$9.50 / L
$2.85
725ml
$4.90 / L
Best value per L
Viewing
$3.55
Details
Aisle
Pantry
Brand
Squid
Size
725ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$2.40 less per L
Add to cart
Barbeque Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$1.40 less per L
Add to cart
Coles
$3.55
Add from Coles
Tomato Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$1.40 less per L
Add to cart
Sweet Chilli Sauce 700ml
at Aldi
700ml
$2.49
$3.56 / L
$1.34 less per L
Add to cart