Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Vietnamese Salad Dressing | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Vietnamese Salad Dressing
Fruit & Veg
Vietnamese Salad Dressing
270ml · Pandaroo
Coles
$3.30
$12.22 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.30
Lowest
$3.30
Highest
$3.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Pandaroo
Size
270ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Woolworths Caesar Salad Dressing
at Woolworths
300ml
$1.80
$6.00 / L
$6.22 less per L
Add to cart
Special
Praise Potato Salad Dressing
at Woolworths
330ml
$2.80
$3.60
$8.48 / L
$3.74 less per L
Coles
$3.30
Add from Coles
Add to cart
Mae Ploy Salad Dressing Thai Style
at Woolworths
285ml
$2.80
$9.82 / L
$2.40 less per L
Add to cart