Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Aloe Vera Drink Lychee | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Aloe Vera Drink Lychee
Drinks
Aloe Vera Drink Lychee
1.5L · Yoosh
Coles
$5.00
$3.33 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$7.10 / L
$3.55
1.5L
$3.33 / L
Best value per L
Viewing
$5.00
Details
Aisle
Drinks
Brand
Yoosh
Size
1.5L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Special
Kushi Lychee Juice
at Woolworths
1L
$2.80
$4.00
$2.80 / L
53.3c less per L
Add to cart
Special
H2juice Lychee Juice
at Woolworths
1.25L
$3.95
Coles
$5.00
Add from Coles
$5.00
$3.16 / L
17.3c less per L
Add to cart