Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Extra Thin Pretzels Sticks | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Extra Thin Pretzels Sticks
Snacks & Confectionery
Extra Thin Pretzels Sticks
150g · Beigel & Beigel
Coles
$3.50
$2.33 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Beigel & Beigel
Size
150g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Jelly Joy Jelly Sticks
at Woolworths
400g
$4.00
$1.00 / 100g
$1.33 less per 100g
Add to cart
Tee Vee Snacks Malt Sticks 175g
at Aldi
175g
$2.75
$1.57 / 100g
76.2c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.50
Add from Coles