Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pink Salmon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Pink Salmon
Meat & Seafood
Pink Salmon
415g · Ally
Coles
$7.85
$1.89 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.85
Lowest
$7.85
Highest
$7.85
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
105g
$3.05 / 100g
$3.20
210g
$2.52 / 100g
$5.30
415g
$1.89 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$7.85
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Ally
Size
415g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweet Chilli Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
32.3c less per 100g
Add to cart
Smoked Flavoured Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
32.3c less per 100g
Add to cart
Coles
$7.85
Add from Coles
Tomato Salsa Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
32.3c less per 100g
Add to cart
Teriyaki And Garlic Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
32.3c less per 100g
Add to cart