Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Thai Style Salad Dressing | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Thai Style Salad Dressing
Fruit & Veg
Thai Style Salad Dressing
285ml · Mae Ploy
Coles
$2.80
$9.82 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.80
Lowest
$2.80
Highest
$2.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Mae Ploy
Size
285ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Woolworths Caesar Salad Dressing
at Woolworths
300ml
$1.80
$6.00 / L
$3.82 less per L
Add to cart
Special
Praise Potato Salad Dressing
at Woolworths
330ml
$2.80
$3.60
$8.48 / L
$1.34 less per L
Coles
$2.80
Add from Coles
Add to cart