Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Premium Greek Golden Peppers | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Premium Greek Golden Peppers
Other
Premium Greek Golden Peppers
440g · Tragano
Coles
$4.20
95.5c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.20
Lowest
$4.20
Highest
$4.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
440g
95.5c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.20
480g
$1.13 / 100g
$5.40
Details
Aisle
Other
Brand
Tragano
Size
440g
Store brand
No
Coles
$4.20
Add from Coles