Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pure Maple Syrup 250ml | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Pure Maple Syrup 250ml
Pantry
Pure Maple Syrup 250ml
250ml · BROOKDALE
Aldi
$5.49
$21.96 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$5.49
Lowest
$5.49
Highest
$5.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
BROOKDALE
Size
250ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Special
Sugar Free Maple Flavoured Syrup
at Coles
355ml
$3.50
$4.20
$9.86 / L
$12.10 less per L
Add to cart
Queen Sugar Free Maple Flavoured Syrup
at Woolworths
355ml
$4.20
$11.83 / L
$10.13 less per L
Aldi
$5.49
Add from Aldi
Add to cart