Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Roast Chicken With Noodles Serves 2 | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Roast Chicken With Noodles Serves 2
Pantry
Coles own brand
Roast Chicken With Noodles Serves 2
75g · Coles
Coles
$1.15
$1.53 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.15
Lowest
$1.15
Highest
$1.15
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
60g
$1.92 / 100g
$1.15
60g
$1.92 / 100g
$1.15
60g
$1.92 / 100g
$1.15
65g
$1.77 / 100g
$1.15
75g
$1.53 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.15
Details
Aisle
Coles
$1.15
Add from Coles
Pantry
Brand
Coles
Size
75g
Store brand
Coles