Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sweet Chilli Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Sweet Chilli Sauce
Pantry
Sweet Chilli Sauce
310ml · Coles Asia
Coles
$3.00
$9.68 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
310ml
$9.68 / L
Viewing
$3.00
340ml
$8.53 / L
$2.90
500ml
$6.00 / L
$3.00
500ml
$6.00 / L
$3.00
1.9L
$3.95 / L
Best value per L
$7.50
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$7.18 less per L
Add to cart
Barbeque Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$6.18 less per L
Add to cart
Coles
$3.00
Add from Coles
Pantry
Brand
Coles Asia
Size
310ml
Store brand
No
Tomato Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$6.18 less per L
Add to cart
Sweet Chilli Sauce 700ml
at Aldi
700ml
$2.49
$3.56 / L
$6.12 less per L
Add to cart