Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Explosive Mixture Spread | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Explosive Mixture Spread
Pantry
Explosive Mixture Spread
280g · Carmelina
Coles
$6.00
$2.14 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Carmelina
Size
280g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Table Spread 1kg
at Aldi
1kg
$2.49
24.9c / 100g
$1.89 less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials Table Spread
at Woolworths
1kg
$2.70
27c / 100g
$1.87 less per 100g
Add to cart
Coles
$6.00
Add from Coles
Special
Woolworths Dairy Free Buttery Spread
at Woolworths
1kg
$3.60
$5.15
36c / 100g
$1.78 less per 100g
Add to cart
Caterers Buttery Spread 1kg
at Aldi
1kg
$4.39
43.9c / 100g
$1.70 less per 100g
Add to cart