Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lemon & Paeroa Soft Drink | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Lemon & Paeroa Soft Drink
Drinks
Lemon & Paeroa Soft Drink
1.5L · L & P
Coles
$5.50
$3.67 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Drinks
Brand
L & P
Size
1.5L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Lemon Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
$2.79 less per L
Add to cart
Orange Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
$2.79 less per L
Add to cart
Coles
$5.50
Add from Coles
Orange Mango Drink 3L
at Aldi
3L
$3.99
$1.33 / L
$2.34 less per L
Add to cart
Tropical Drink 6 Pack 250ml
at Aldi
1.5L
$2.85
$1.90 / L
$1.77 less per L
Add to cart