Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Red Cabbage & Apple | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Red Cabbage & Apple
Fruit & Veg
Red Cabbage & Apple
350g · The Dutch Company
Coles
$3.60
$1.03 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.60
Lowest
$3.60
Highest
$3.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
The Dutch Company
Size
350g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Red Apples 1kg
at Aldi
1kg
$3.69
36.9c / 100g
66c less per 100g
Add to cart
The Odd Bunch Apples Prepacked Punnet
at Woolworths
1kg
$3.90
39c / 100g
63.9c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.60
Add from Coles
Pineapple Slices 432g
at Aldi
432g
$1.99
46.1c / 100g
56.8c less per 100g
Add to cart
Pineapple Chunks 432g
at Aldi
432g
$1.99
46.1c / 100g
56.8c less per 100g
Add to cart