Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Biscuit Topping | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Biscuit Topping
Snacks & Confectionery
Biscuit Topping
250ml · Penotti
Coles
$5.50
$22.00 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Penotti
Size
250ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Woolworths Essentials Chocolate Topping
at Woolworths
600ml
$1.85
$3.08 / L
$18.92 less per L
Add to cart
Queen Sugar Free Chocolate Fudge Topping
at Woolworths
355ml
$5.50
$15.49 / L
$6.51 less per L
Add to cart
Coles
$5.50
Add from Coles