Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chicken Luncheon Meat | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Chicken Luncheon Meat
Meat & Seafood
Chicken Luncheon Meat
200g · Zwan
Coles
$3.85
$1.93 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.85
Lowest
$3.85
Highest
$3.85
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$1.93 / 100g
Viewing
$3.85
340g
$1.35 / 100g
Best value per 100g
$4.60
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Zwan
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Ma Ling Pork Luncheon Meat
at Woolworths
397g
$4.70
$1.18 / 100g
74.1c less per 100g
Add to cart
Pork and Beef Meatballs 420g
at Aldi
420g
$4.99
$1.19 / 100g
73.7c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.85
Add from Coles
Zwan Luncheon Meat Halal Chicken
at Woolworths
850g
$10.70
$1.26 / 100g
66.6c less per 100g
Add to cart
Tuscan Meatballs Recipe Base 175g
at Aldi
175g
$2.49
$1.42 / 100g
50.2c less per 100g
Add to cart