Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Classic Italian Dressing | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Classic Italian Dressing
Other
Classic Italian Dressing
300ml · Eskal
Coles
$4.00
$13.33 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Eskal
Size
300ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Caesar Salad Dressing 330ml
at Aldi
330ml
$1.79
$5.42 / L
$7.91 less per L
Add to cart
Coleslaw Salad Dressing 330ml
at Aldi
330ml
$1.79
$5.42 / L
$7.91 less per L
Add to cart
Coles
$4.00
Add from Coles
Thousand Island Salad Dressing 330ml
at Aldi
330ml
$1.79
$5.42 / L
$7.91 less per L
Add to cart
Italian Fat Free Salad Dressing 330ml
at Aldi
330ml
$1.79
$5.42 / L
$7.91 less per L
Add to cart