Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Vanilla Flavour Yoghurt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Vanilla Flavour Yoghurt
Dairy & Eggs
Vanilla Flavour Yoghurt
230g · Easiyo
Coles
$3.00
$1.30 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
170g
$3.53 / 100g
$6.00
230g
$1.30 / 100g
Viewing
$3.00
240g
$1.25 / 100g
Best value per 100g
$3.00
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Easiyo
Size
230g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Vanilla Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
90.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths Strawberry Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
90.4c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.00
Add from Coles
Woolworths Natural Greek Style Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.20
42c / 100g
88.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths Greek Style Yoghurt
at Woolworths
2kg
$8.40
42c / 100g
88.4c less per 100g
Add to cart