Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mini Italian Dressing | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Mini Italian Dressing
Other
Mini Italian Dressing
140ml · Praise
Coles
$2.50
$17.86 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
140ml
$17.86 / L
Viewing
$2.50
250ml
$15.20 / L
$3.80
330ml
$10.91 / L
Best value per L
$3.60
330ml
$10.91 / L
$3.60
330ml
$10.91 / L
$3.60
330ml
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Caesar Salad Dressing 330ml
at Aldi
330ml
$1.79
$5.42 / L
$12.43 less per L
Add to cart
Coleslaw Salad Dressing 330ml
at Aldi
330ml
$1.79
$5.42 / L
$12.43 less per L
Add to cart
Coles
$2.50
Add from Coles
$10.91 / L
$3.60
Details
Aisle
Other
Brand
Praise
Size
140ml
Store brand
No
Thousand Island Salad Dressing 330ml
at Aldi
330ml
$1.79
$5.42 / L
$12.43 less per L
Add to cart
Italian Fat Free Salad Dressing 330ml
at Aldi
330ml
$1.79
$5.42 / L
$12.43 less per L
Add to cart