Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tuna Mild Indian Curry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Tuna Mild Indian Curry
Meat & Seafood
Coles own brand
Tuna Mild Indian Curry
95g · Coles
Coles
$0.90
$0.99
94.7c / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$0.90
Lowest
$0.90
Highest
$0.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
94.7c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$0.90
375g
$1.12 / 100g
$4.20
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Coles
Size
95g
Store brand
Coles
Coles
$0.90
Add from Coles