Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Vanilla Custard Pouch | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Vanilla Custard Pouch
Dairy & Eggs
Coles own brand
Vanilla Custard Pouch
90g · Coles
Coles
$0.85
$1.20
94.4c / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$0.85
Lowest
$0.85
Highest
$0.85
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
70g
$1.14 / 100g
$0.80
70g
$1.14 / 100g
$0.80
70g
$1.14 / 100g
$0.80
70g
$1.14 / 100g
$0.80
90g
94.4c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$0.85
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Strawberry Yogurt Squishy Pouch 150g
at Aldi
150g
$1.19
79.3c / 100g
15.1c less per 100g
Add to cart
Vanilla Yogurt Squishy Pouch 150g
at Aldi
150g
$1.19
79.3c / 100g
15.1c less per 100g
Add to cart
Coles
$0.85
Add from Coles
Dairy & Eggs
Brand
Coles
Size
90g
Store brand
Coles