Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy Milk Chocolate Freddo Sharepack 12 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Dairy Milk Chocolate Freddo Sharepack 12 Pack
Snacks & Confectionery
Dairy Milk Chocolate Freddo Sharepack 12 Pack
144g · Cadbury
Coles
$3.75
$7.50
$2.60 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.75
Lowest
$3.75
Highest
$3.75
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
144g
$2.60 / 100g
Viewing
$3.75
168g
$2.23 / 100g
$3.75
180g
$2.08 / 100g
Best value per 100g
$3.75
180g
$2.08 / 100g
$3.75
180g
$2.08 / 100g
$3.75
180g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special Treats Sharepack 180g
at Aldi
180g
$3.75
$2.08 / 100g
52.1c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.75
Add from Coles
$2.08 / 100g
$3.75
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Cadbury
Size
144g
Store brand
No