Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Twirl Crispy Milk Chocolate Bar | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Twirl Crispy Milk Chocolate Bar
Snacks & Confectionery
Twirl Crispy Milk Chocolate Bar
40g · Cadbury
Coles
$1.50
$3.00
$3.75 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.50
Lowest
$1.50
Highest
$1.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
36g
$6.39 / 100g
$2.30
39g
$3.85 / 100g
$1.50
40g
$3.75 / 100g
Viewing
$1.50
45g
$2.78 / 100g
Best value per 100g
$1.25
45g
$7.11 / 100g
$3.20
105g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Assorted Soap Bars 5 Pack
at Aldi
500g
$2.59
51.8c / 100g
$3.23 less per 100g
Add to cart
Barbecue Crinkle Cut Potato Chips 230g
at Aldi
230g
$2.49
$1.08 / 100g
$2.67 less per 100g
Add to cart
Coles
$1.50
Add from Coles
$3.71 / 100g
$3.90
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Cadbury
Size
40g
Store brand
No
Muesli Bars 6 Pack 185g
at Aldi
185g
$2.09
$1.13 / 100g
$2.62 less per 100g
Add to cart
Muesli Bars Chewy Choc Chip 15 Pack 470g
at Aldi
470g
$5.49
$1.17 / 100g
$2.58 less per 100g
Add to cart