Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sea Salt Snack Crackers | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Sea Salt Snack Crackers
Snacks & Confectionery
Sea Salt Snack Crackers
105g · Sunbites
Coles
$1.65
$3.30
$1.57 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.65
Lowest
$1.65
Highest
$1.65
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
105g
$1.57 / 100g
Viewing
$1.65
110g
$1.50 / 100g
Best value per 100g
$1.65
110g
$1.50 / 100g
$1.65
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Sunbites
Size
105g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sanz Crackers 250g
at Aldi
250g
$0.95
38c / 100g
$1.19 less per 100g
Add to cart
Eton Original Crackers 225g
at Aldi
225g
$1.49
66.2c / 100g
90.9c less per 100g
Add to cart
Coles
$1.65
Add from Coles
Rice Crackers Seaweed 100g
at Aldi
100g
$0.95
95c / 100g
62.1c less per 100g
Add to cart
Rice Crackers Cheese 100g
at Aldi
100g
$0.95
95c / 100g
62.1c less per 100g
Add to cart