Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bags Goldbears | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Bags Goldbears
Other
Bags Goldbears
150g · Haribo
Coles
$2.00
$4.00
$1.33 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$1.33 / 100g
Viewing
$2.00
980g
$1.63 / 100g
$16.00
2kg
50c / 100g
Best value per 100g
$10.00
Details
Aisle
Other
Brand
Haribo
Size
150g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Goldbears 300g
at Aldi
300g
$3.69
$1.23 / 100g
10.3c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.00
Add from Coles