Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Variety Fun Size Chocolate Party Bag | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Variety Fun Size Chocolate Party Bag
Snacks & Confectionery
Variety Fun Size Chocolate Party Bag
257g · Mars
Coles
$8.00
$3.11 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
192g
$3.91 / 100g
$7.50
192g
$1.95 / 100g
Best value per 100g
$3.75
257g
$3.11 / 100g
Viewing
$8.00
320g
$2.50 / 100g
$8.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Mars
Size
257g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Party Bag 220g
at Aldi
220g
$3.99
$1.81 / 100g
$1.30 less per 100g
Add to cart
Coles
$8.00
Add from Coles