Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fruits Chewy Lollies Party Share Bag | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Fruits Chewy Lollies Party Share Bag
Snacks & Confectionery
Fruits Chewy Lollies Party Share Bag
200g · Skittles
Coles
$3.00
$6.00
$1.50 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
180g
$4.17 / 100g
$7.50
190g
$1.58 / 100g
$3.00
200g
$1.50 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.00
380g
$1.84 / 100g
$7.00
480g
$2.50 / 100g
$12.00
Details
Aisle
Coles
$3.00
Add from Coles
Snacks & Confectionery
Brand
Skittles
Size
200g
Store brand
No