Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lindor Dark Assorted Chocolate Cornet | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Lindor Dark Assorted Chocolate Cornet
Snacks & Confectionery
Lindor Dark Assorted Chocolate Cornet
268g · Lindt
Coles
$15.00
$5.60 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$15.00
Lowest
$15.00
Highest
$15.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
160g
$11.25 / 100g
$18.00
160g
$11.25 / 100g
$18.00
268g
$5.60 / 100g
Viewing
$15.00
272g
$5.51 / 100g
$15.00
272g
$5.51 / 100g
$15.00
333g
$5.41 / 100g
Best value per 100g
Coles
$15.00
Add from Coles
$18.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Lindt
Size
268g
Store brand
No