Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Digestives Golden Caramel | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Digestives Golden Caramel
Other
Digestives Golden Caramel
232g · McVitie's
Coles
$2.75
$5.50
$1.19 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.75
Lowest
$2.75
Highest
$2.75
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$2.00 / 100g
$2.00
232g
$1.19 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.75
250g
$2.00 / 100g
$5.00
Details
Aisle
Other
Brand
McVitie's
Size
232g
Store brand
No
Coles
$2.75
Add from Coles