Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chocolate Party Share Bag 15 Piece | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Chocolate Party Share Bag 15 Piece
Snacks & Confectionery
Chocolate Party Share Bag 15 Piece
180g · Milky Way
Coles
$7.50
$4.17 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
180g
$4.17 / 100g
Viewing
$7.50
336g
$1.19 / 100g
Best value per 100g
$4.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Milky Way
Size
180g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Party Bag 220g
at Aldi
220g
$3.99
$1.81 / 100g
$2.35 less per 100g
Add to cart
Coles
$7.50
Add from Coles