Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Kids Lollies | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Kids Lollies
Baby & Kids
Kids Lollies
190g · Sour Patch
Coles
$5.00
$2.63 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
190g
$2.63 / 100g
Viewing
$5.00
430g
81.4c / 100g
Best value per 100g
$3.50
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
Sour Patch
Size
190g
Store brand
No
Coles
$5.00
Add from Coles