Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Protein Raspberry Goji & White Chocolate Muesli Bars School Lunchbox Snacks | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Protein Raspberry Goji & White Chocolate Muesli Bars School Lunchbox Snacks
Baby & Kids
Protein Raspberry Goji & White Chocolate Muesli Bars School Lunchbox Snacks
175g · Uncle Tobys
Coles
$6.70
$3.83 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.70
Lowest
$6.70
Highest
$6.70
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
175g
$3.83 / 100g
Viewing
$6.70
185g
$2.16 / 100g
Best value per 100g
$4.00
185g
$2.16 / 100g
$4.00
185g
$2.16 / 100g
$4.00
185g
$2.16 / 100g
$4.00
264g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hot Kids Rice Snacks Shelly Senbei
at Woolworths
150g
$4.50
$3.00 / 100g
82.9c less per 100g
Add to cart
Coles
$6.70
Add from Coles
$3.33 / 100g
$8.80
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
Uncle Tobys
Size
175g
Store brand
No