Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mini Original Cookies Share Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Mini Original Cookies Share Pack
Snacks & Confectionery
Mini Original Cookies Share Pack
157g · Oreo
Coles
$4.50
$2.87 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
128g
$2.19 / 100g
Best value per 100g
$2.80
136g
$2.35 / 100g
$3.20
140g
$2.29 / 100g
$3.20
140g
$2.29 / 100g
$3.20
157g
$2.87 / 100g
Viewing
$4.50
204g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Choc Chip Cookies 500g
at Aldi
500g
$2.79
55.8c / 100g
$2.31 less per 100g
Add to cart
Cookies & Crème Biscuits 128g
at Aldi
128g
$0.79
61.7c / 100g
$2.25 less per 100g
Add to cart
Coles
$4.50
Add from Coles
$2.45 / 100g
$5.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Oreo
Size
157g
Store brand
No
Spiced Cookies Classic 600g
at Aldi
600g
$4.69
78.2c / 100g
$2.08 less per 100g
Add to cart
Butternut Snap Cookies 200g
at Aldi
200g
$1.99
99.5c / 100g
$1.87 less per 100g
Add to cart