Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy Milk PB&J Chocolate Block | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Dairy Milk PB&J Chocolate Block
Snacks & Confectionery
Dairy Milk PB&J Chocolate Block
170g · Cadbury
Coles
$8.00
$4.71 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
165g
$3.18 / 100g
$5.25
165g
$3.18 / 100g
$5.25
170g
$4.71 / 100g
Viewing
$8.00
180g
$2.92 / 100g
$5.25
180g
$2.92 / 100g
$5.25
315g
$2.70 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Milk Chocolate Block 180g
at Aldi
180g
$3.49
$1.94 / 100g
$2.77 less per 100g
Add to cart
Dark Chocolate Block 180g
at Aldi
180g
$3.49
$1.94 / 100g
$2.77 less per 100g
Add to cart
Coles
$8.00
Add from Coles
$8.50
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Cadbury
Size
170g
Store brand
No
Dark Peppermint Chocolate Block 205g
at Aldi
205g
$4.49
$2.19 / 100g
$2.52 less per 100g
Add to cart
Milk Chocolate Block 200g
at Aldi
200g
$4.49
$2.25 / 100g
$2.46 less per 100g
Add to cart