Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Corn Chips Nacho Cheese 200g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Corn Chips Nacho Cheese 200g
Snacks & Confectionery
Corn Chips Nacho Cheese 200g
200g · SPRINTERS
Aldi
$2.39
$1.20 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.39
Lowest
$2.39
Highest
$2.39
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
190g
$1.21 / 100g
$2.29
200g
$1.20 / 100g
Viewing
$2.39
230g
$1.08 / 100g
Best value per 100g
$2.49
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
SPRINTERS
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cheese White Rice Crackers
at Coles
100g
$1.00
$1.00 / 100g
19.5c less per 100g
Add to cart
Aldi
$2.39
Add from Aldi