Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Ultimate Cookies 40% Chocolate Chip | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Ultimate Cookies 40% Chocolate Chip
Snacks & Confectionery
Coles own brand
Ultimate Cookies 40% Chocolate Chip
400g · Coles
Coles
$6.00
$1.50 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$2.25 / 100g
$4.50
200g
$2.25 / 100g
$4.50
252g
$2.98 / 100g
$7.50
252g
$2.98 / 100g
$7.50
280g
$2.00 / 100g
$5.60
400g
$1.50 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Choc Chip Cookies 500g
at Aldi
500g
$2.79
55.8c / 100g
94.2c less per 100g
Add to cart
Chocolate Chip Brioche Sliced Loaf 500g
at Aldi
500g
$4.49
89.8c / 100g
60.2c less per 100g
Add to cart
Coles
$6.00
Add from Coles
Viewing
$6.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles
Size
400g
Store brand
Coles
Chocolate Chip Muffins 4 Pack 420g
at Aldi
420g
$3.99
95c / 100g
55c less per 100g
Add to cart
Banana Chips 300g
at Aldi
300g
$2.99
99.7c / 100g
50.3c less per 100g
Add to cart