Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Salada Crispbread Original | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Salada Crispbread Original
Bakery
Salada Crispbread Original
250g · Arnott's
Coles
$3.40
$1.36 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.40
Lowest
$3.40
Highest
$3.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
125g
$2.40 / 100g
$3.00
125g
$2.40 / 100g
$3.00
125g
$2.40 / 100g
$3.00
250g
$1.36 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.40
Details
Aisle
Bakery
Brand
Arnott's
Size
250g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Salada Original Crispbread 250g
at Aldi
250g
$3.39
$1.36 / 100g
0.4c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.40
Add from Coles