Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Vita- Weat Original Crispbread Crackers | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Vita- Weat Original Crispbread Crackers
Snacks & Confectionery
Vita- Weat Original Crispbread Crackers
250g · Arnott's
Coles
$3.00
$4.00
$1.20 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
31g
$10.97 / 100g
$3.40
130g
$3.77 / 100g
$4.90
150g
$2.00 / 100g
$3.00
225g
$1.33 / 100g
$3.00
225g
$1.33 / 100g
$3.00
250g
$1.20 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sanz Crackers 250g
at Aldi
250g
$0.95
38c / 100g
82c less per 100g
Add to cart
Eton Original Crackers 225g
at Aldi
225g
$1.49
66.2c / 100g
53.8c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.00
Add from Coles
Viewing
$3.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Arnott's
Size
250g
Store brand
No
Rice Crackers Seaweed 100g
at Aldi
100g
$0.95
95c / 100g
25c less per 100g
Add to cart
Rice Crackers Cheese 100g
at Aldi
100g
$0.95
95c / 100g
25c less per 100g
Add to cart