Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Coconut Rough & Biscuit Block | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Coconut Rough & Biscuit Block
Snacks & Confectionery
Coconut Rough & Biscuit Block
160g · Darrell Lea
Coles
$4.50
$7.00
$2.81 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
160g
$2.81 / 100g
Viewing
$4.50
170g
$2.65 / 100g
Best value per 100g
$4.50
170g
$2.65 / 100g
$4.50
170g
$2.65 / 100g
$4.50
170g
$2.65 / 100g
$4.50
170g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Milk Chocolate Block 180g
at Aldi
180g
$3.49
$1.94 / 100g
87.4c less per 100g
Add to cart
Dark Chocolate Block 180g
at Aldi
180g
$3.49
$1.94 / 100g
87.4c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.50
Add from Coles
$2.65 / 100g
$4.50
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Darrell Lea
Size
160g
Store brand
No
Dark Peppermint Chocolate Block 205g
at Aldi
205g
$4.49
$2.19 / 100g
62.2c less per 100g
Add to cart
Milk Chocolate Block 200g
at Aldi
200g
$4.49
$2.25 / 100g
56.8c less per 100g
Add to cart