Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lasagne Pasta Sheets 250g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Lasagne Pasta Sheets 250g
Pantry
Lasagne Pasta Sheets 250g
250g · REMANO
Aldi
$1.99
79.6c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.99
Lowest
$1.99
Highest
$1.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
79.6c / 100g
Viewing
$1.99
375g
$1.20 / 100g
$4.49
500g
31.8c / 100g
Best value per 100g
$1.59
500g
45.8c / 100g
$2.29
500g
49.8c / 100g
$2.49
500g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Pasta Spaghetti
at Coles
500g
$0.90
18c / 100g
61.6c less per 100g
Add to cart
Pasta Spirals
at Coles
500g
$0.90
18c / 100g
61.6c less per 100g
Add to cart
Aldi
$1.99
Add from Aldi
49.8c / 100g
$2.49
Details
Aisle
Pantry
Brand
REMANO
Size
250g
Store brand
No
Woolworths Essentials Pasta Penne
at Woolworths
500g
$0.90
18c / 100g
61.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials Pasta Spaghetti
at Woolworths
500g
$0.90
18c / 100g
61.6c less per 100g
Add to cart