Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Baked Oaty Slices Chocolate Chip | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Baked Oaty Slices Chocolate Chip
Snacks & Confectionery
Baked Oaty Slices Chocolate Chip
240g · Mother Earth
Coles
$3.80
$1.58 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.80
Lowest
$3.80
Highest
$3.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Mother Earth
Size
240g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Choc Chip Cookies 500g
at Aldi
500g
$2.79
55.8c / 100g
$1.03 less per 100g
Add to cart
Chocolate Chip Brioche Sliced Loaf 500g
at Aldi
500g
$4.49
89.8c / 100g
68.5c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.80
Add from Coles
Chocolate Chip Muffins 4 Pack 420g
at Aldi
420g
$3.99
95c / 100g
63.3c less per 100g
Add to cart
Banana Chips 300g
at Aldi
300g
$2.99
99.7c / 100g
58.7c less per 100g
Add to cart