Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Balls Cheese Snacks Party Bag Cheese & Bacon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Balls Cheese Snacks Party Bag Cheese & Bacon
Meat & Seafood
Balls Cheese Snacks Party Bag Cheese & Bacon
190g · Cheetos
Coles
$4.25
$2.24 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.25
Lowest
$4.25
Highest
$4.25
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
45g
$5.11 / 100g
$2.30
90g
$3.06 / 100g
$2.75
90g
$3.22 / 100g
$2.90
190g
$2.24 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.25
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Cheetos
Size
190g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cooking Bacon 750g
at Aldi
750g
$6.49
86.5c / 100g
$1.37 less per 100g
Add to cart
Chicken & Bacon Macaroni Cheese 1.1kg
at Aldi
1.1kg
$9.99
90.8c / 100g
$1.33 less per 100g
Add to cart
Coles
$4.25
Add from Coles
Short Cut Bacon 1kg
at Aldi
1kg
$9.99
99.9c / 100g
$1.24 less per 100g
Add to cart
Middle Bacon 1kg
at Aldi
1kg
$9.99
99.9c / 100g
$1.24 less per 100g
Add to cart