Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lollies Large Value Bag Jelly:snakes Alive | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Lollies Large Value Bag Jelly:snakes Alive
Snacks & Confectionery
Lollies Large Value Bag Jelly:snakes Alive
470g · Allen's
Coles
$6.00
$1.28 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
190g
$1.32 / 100g
$2.50
200g
$1.25 / 100g
Best value per 100g
$2.50
470g
$1.28 / 100g
Viewing
$6.00
1kg
$1.40 / 100g
$14.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Allen's
Size
470g
Store brand
No
Coles
$6.00
Add from Coles