Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Microwave Popcorn Butter | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Microwave Popcorn Butter
Snacks & Confectionery
Coles own brand
Microwave Popcorn Butter
100g · Coles
Coles
$0.95
95c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$0.95
Lowest
$0.95
Highest
$0.95
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
95c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$0.95
200g
$1.35 / 100g
$2.70
220g
$2.05 / 100g
$4.50
250g
$2.40 / 100g
$6.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles
Size
100g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Microwave Butter Popcorn 100g
at Aldi
100g
$0.89
89c / 100g
6c less per 100g
Add to cart
Coles
$0.95
Add from Coles