Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Jam Cookies | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Jam Cookies
Snacks & Confectionery
Jam Cookies
500g · Kooka's
Coles
$5.50
$1.10 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Kooka's
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Choc Chip Cookies 500g
at Aldi
500g
$2.79
55.8c / 100g
54.2c less per 100g
Add to cart
Cookies & Crème Biscuits 128g
at Aldi
128g
$0.79
61.7c / 100g
48.3c less per 100g
Add to cart
Coles
$5.50
Add from Coles
Spiced Cookies Classic 600g
at Aldi
600g
$4.69
78.2c / 100g
31.8c less per 100g
Add to cart
Butternut Snap Cookies 200g
at Aldi
200g
$1.99
99.5c / 100g
10.5c less per 100g
Add to cart