Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Almond Meal | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Almond Meal
Other
Coles own brand
Almond Meal
400g · Coles
Coles
$7.00
$1.75 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350g
$1.43 / 100g
Best value per 100g
$5.00
400g
$1.75 / 100g
Viewing
$7.00
665g
$1.65 / 100g
$11.00
Details
Aisle
Other
Brand
Coles
Size
400g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Macro Organic Wholemeal Spirals
at Woolworths
500g
$1.95
39c / 100g
$1.36 less per 100g
Add to cart
Protea Foods Meal South African
at Woolworths
1kg
$3.90
39c / 100g
$1.36 less per 100g
Add to cart
Coles
$7.00
Add from Coles
IWISA Maize Meal
at Woolworths
2.5kg
$11.00
44c / 100g
$1.31 less per 100g
Add to cart
La Gina Polenta Corn Meal
at Woolworths
500g
$3.30
66c / 100g
$1.09 less per 100g
Add to cart