Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Smart Sweets Sour Watermelon Bears | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Smart Sweets Sour Watermelon Bears
Fruit & Veg
Smart Sweets Sour Watermelon Bears
50g · Double D
Coles
$2.70
$5.40 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.70
Lowest
$2.70
Highest
$2.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
35g
$5.14 / 100g
Best value per 100g
$1.80
50g
$5.40 / 100g
Viewing
$2.70
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Double D
Size
50g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Buderim Ginger Bears
at Woolworths
175g
$4.50
$5.50
$2.57 / 100g
$2.83 less per 100g
Add to cart
Coles
$2.70
Add from Coles